Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області інформує

05 Серпня, 2022 р., 15:02
  ????Відповідаємо: Ні. Якщо підприємець не сплачує єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (#ЄСВ), він не набуває страхового стажу.
04 Серпня, 2022 р., 12:51
Не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати пенсійні виплати. Зробити це можна, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.
02 Серпня, 2022 р., 08:51
Осіб, які належать до учасників бойових дій, визначено статтею 6  Закону України від 22.10.1993 № 3551 "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".    Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.   Розмір пенсії учасників бойових дій згідно з Законом України від 09.07.2003 № 1058 "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" залежить від тривалості набутого страхового стажу та отриманого заробітку, з якого сплачувалися страхові внески.   Детальніше ? https://bit.ly/3bl0pf3
29 Липня, 2022 р., 09:06
Пенсія у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин
29 Липня, 2022 р., 09:01
За особливі заслуги перед Україною платитимуть до трьох «мінімалок» на місяць    Захисникам та захисницям, які мають особливі заслуги перед Україною, щомісяця виплачуватимуть кошти в розмірі до трьох мінімальних заробітних плат. Відповідний законопроєкт №7141 «Про грошове забезпечення деяких категорій громадян» ухвалила Верховна Рада.    Кому саме виплачуватимуть кошти?    Громадянам, які брали безпосередню участь в АТО, ООС, у заходах по обороні України у зв’язку з військовою агресією росії проти України і яким присвоєно звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка», або яких нагороджено орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів, орденом «За мужність» трьох ступенів чи орденом княгині Ольги трьох ступенів, а також членам сімей загиблих (померлих) громадян з числа таких осіб.    Яку суму виплачуватимуть?    - три мінімальні заробітні плати, встановлених на 1 січня календарного року, – особам, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»;  - дві мінімальні заробітні плати – лицарям ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів (повні лицарі);  - одну мінімальну зарплату – кавалерам ордена «За мужність» трьох ступенів (повні кавалери) та нагородженим орденом княгині Ольги трьох ступенів;  - одну мінімальну зарплату (у розрахунку на місяць на сім’ю) – членам сімей померлих або нагороджених посмертно осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка», лицарів ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів (повні лицарі), кавалерів ордена «За мужність» трьох ступенів (повні кавалери) та нагороджених орденом княгині Ольги трьох ступенів.    Коли розпочнуть виплати?    Виплачувати кошти розпочнуть з 1 січня 2023 року.
27 Липня, 2022 р., 12:47
Під час першої реєстрації автівки в Україні потрібно сплачувати збір в Пенсійний фонд    При набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні, потрібно сплатити збір на обов’язкове державне пенсійне страхування. Це передбачено пунктом 7 статті першої Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».    Відповідно до статті 4 цього закону, розмір збору становить:    ?3%, якщо вартість автівки не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;  ?4 % для автомобілів вартістю від 165 до 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;  ?5 % для автівок, вартість яких перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.    Оскільки станом на 1 січня 2022 року прожитковий мінімум становив 2481 грн, розмір збору до Пенсійного фонду під час першої державної реєстрації легкового автомобіля варто розраховувати від таких сум:    ?якщо вартість автівки не перевищує або дорівнює 409 365 грн потрібно сплатити 3% до Пенсійного фонду;  ?за автомобіль вартістю понад 409 365 грн і до 719 490 грн сплачується 4%;  ?за автівку вартістю понад 719 490 грн сплачується 5%.    Куди сплачувати кошти та що вважається першою реєстрацією легкового авто – читайте на Соціальній інформаційній платформі.     
27 Липня, 2022 р., 12:39
Як отримати допомогу на поховання?
27 Липня, 2022 р., 12:33
Заяву про призначення/перерахунок пенсії разом з необхідними документами особа може подати до будь-якого сервісного центру обраного головного управління Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання особи/перебування на обліку як пенсіонера.
27 Липня, 2022 р., 12:16
Подати заяву на недоотриману пенсію померлого пенсіонера можна офлайн та онлайн    Подати заяву на недоотриману пенсію за померлого пенсіонера, якщо є свідоцтво про право на спадщину за законом можна у сервісному центрі Пенсійного фонду, а також дистанційно.    Якщо ви вирішили написати заяву в офлайн-режимі – зверніться до сервісного центру Пенсійного фонду, де на основі наданих вами документів фахівці самостійно заповнять електронну форму заяви.   Крім того, подати заяву на виплату недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера можна дистанційно через вебпортал електронних послуг ПФУ.     Як подати заяву онлайн? 
27 Липня, 2022 р., 12:09
Пенсіонери за кордоном можуть відкрити картку для виплат дистанційно !  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь