Управління соціального захисту населення

Структура Управління соціального захисту населення та адреси 

 

Наказ про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення від 10.06.2024 №15-05

 

Інформаційна картка адміністративної послуги. "Призначення тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування та які тимчасово влаштовані в сім'ю родичів, знайомих, прийомну сім'ю або дитячий будинок сімейного типу "Дитина не одна".

 

Технологічна картка адміністративної послуги. "Призначення тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування та які тимчасово влаштовані в сім'ю родичів, знайомих, прийомну сім'ю або дитячий будинок сімейного типу "Дитина не одна".

 

Інформаційна картка адміністративної послуги. "Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України"

 

Технологічна картка адміністративної послуги. "Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України"

 

Інформаційна картка адміністративної послуги. "Взяття на облік для виплати компенсації  вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України"

 

Технологічна картка адміністративної послуги"Взяття на облік для виплати компенсації  вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України"

 

Наказ від 03.06.2024 №14-05.  Про внесення змін  до наказу управління соціального захисту населення Золотоніської районної деражавної адміністрації від 09.04.2021 №11-05

  

Інформаційна картка адміністративної послуги. "Надання допомоги на проживання внутрішньо-переміщеним особам" 

 

Технологічна картка адміністративної послуги. "Надання допомоги наа проживання внутрішньо-переміщеним особам". 

 

Інформаційна картка адміністративної послуги. "Забезпечення направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, осіб, визначених в абзацах шостому і сьомому статті 4 Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, до державного реабілітаційного закладу, що належить до сфери управління Мінсоцполітики".

 

Технологічна картка адміністартивної послуги. "Забезпечення направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, осіб, визначених в абзацах шостому і сьомому статті 4 Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, до державного реабілітаційного закладу, що належить до сфери управління Мінсоцполітики"

 

Інформаційна картка. Адміністративні послуги. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)

 

Технологічна картка. Адміністративні послуги. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання  бланка-вкладки)

 

Інформаційна картка. Адміністративні послуги.  Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)

 

Технологічна картка. Адміністративні послуги. Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки)

 

Інформаційна картка. Адміністративні послуги. Встановлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності, видача посвідчення 

 

Технологічна картка. Адміністративні послуги. Встановлення статусу постраждалого 

учасника Революції Гідності, видача посвідчення

 

Інформаційна картка. Адміністративні послуги. Видача нового посвідчення  особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних

 

Технологічна картка. Адміністтративні послуги. Видача нового посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого 

та у разі зміни персональних даних

 

Інформаційна картка. Адміністративні послуги. Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України за заявою такої особи

 

Технологічна картка. Адміністративні послуги. Позбавлення статусу особи з 

інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці 

України за заявою особи

 

Рішення від 27.07.2023 № 18-10/VIII "Про районну комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей на 2023-2027 роки"

 

Розпорядження №5 від 16.01.2024 "Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення Золотоніської районної  державної адміністрації Черкаської області"

08 Травня, 2024 р., 11:04
На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:
01 Травня, 2024 р., 12:04
На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:
29 Квітня, 2024 р., 11:11
 В 2024 році продовжено реалізацію експериментального проекту щодо надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за принципом "гроші ходять за дитиною".
16 Квітня, 2024 р., 11:29
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Скиба провела робочу нараду з питань забезпечення виконання заходів щодо відзначення 38-х роковин Чорнобильської катастрофи територіальними громадами Золотоніського району.
04 Квітня, 2024 р., 10:23
На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:
03 Квітня, 2024 р., 16:28
На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:
29 Лютого, 2024 р., 16:18
Фахівці територіальних громад, працівники Центру надання адміністративних послуг та лікарських консультаційних комісій взяли участь у семінарі-навчанні, організованому Черкаським відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Семінар був присвячений останнім змінам в законодавстві України, що стосуються забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
29 Лютого, 2024 р., 14:59
Право на призначення пенсії за віком залежить від страхового стажу при досягненні певного віку — 60, 63 або 65 років.
27 Лютого, 2024 р., 08:37
Уряд ухвалив  рішення продовжити на 2024 рік  монетизацію одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь