Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області інформує

02 Червня, 2023 р., 09:10
Якщо ви бажаєте оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком, – скористайтеся сервісом “Пенсійний калькулятор”.
29 Травня, 2023 р., 10:24
До страхового стажу зараховуються ті періоди, протягом яких людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, а з дати набрання чинності Закону України від 09.07.2003 № 1058 “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (з 1 січня 2004 року) – враховуються місяці, в яких сплачено страхові внески.   До страхового стажу після 1 січня 2004 року зараховуються періоди, коли людина перебувала на обліку в центрі зайнятості і отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) або матеріальну допомогу в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації. Детальніше: https://tinyurl.com/mk3j7ynd
29 Травня, 2023 р., 10:19
Для сплати добровільних внесків за кількох осіб, або за себе і ще за когось, необхідно укласти в електронній форм окремі Договори по кожному конкретному одержувачу. Про це повідомляє Пенсійний фонд. Алгоритм укладання Договору про сплату добровільних внесків на користь ще однієї особи, аналогічний тому, який Ви укладали вперше. Інформацію про укладені Договори на добровільну участь можна переглянути у вкладці «Мої договори на добровільну участь» у Вашому особистому кабінеті, як особи, яка здійснювала платіж.
29 Травня, 2023 р., 10:17
Документи для призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг можна подати за місцем проживання до: уповноваженої посадової особи сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або військової адміністрації; посадової особи центру надання адміністративних послуг; до сервісного центру Пенсійного фонду України.   Документи можна також надіслати поштою, в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України або портал «Дія».
24 Травня, 2023 р., 11:30
Бажаєте, аби вам призначили субсидію на оплату житлово-комунальних послуг? Спочатку слід зібрати всі потрібні для цього документи. Перевірте, чи є у вас:  Заява.  Паспорт громадянина України або тимчасове посвідченням громадянина України (для іноземців та осіб без громадянства – паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, посвідка на постійне/тимчасове проживання, посвідчення біженця або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України).  Документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), у разі відсутності у паспорті громадянина України.  Декларація про доходи сім’ї.  Довідки про доходи – у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня у ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом уповноваженого органу. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їхнього розміру.  Копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності).  Довідка внутрішньо переміщеної особи, доровір оренди, тощо (у разі надання субсидії за фактичним місцем проживання).  Рішення суду (у разі наявності).  Інші документи, необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби).
18 Травня, 2023 р., 11:38
Житлові субсидії на неопалювальний сезон, який триває з 1 травня по 30 вересня, буде продовжено більшості домогосподарств автоматично.
12 Травня, 2023 р., 11:26
 Започаткований з початку цього року новий механізм добровільної участі громадян у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні дає можливість сплачувати внески за себе або на користь третіх осіб швидко, без паперової тяганини та відвідування державних установ.   Скористатися такою можливістю можуть як застраховані, так і не застраховані особи старші 16 років.
12 Травня, 2023 р., 11:23
Під час розрахунку субсидії до сукупного доходу сім’ї не зараховується: Частина допомоги після народження дитини, виплата якої проводиться     одноразово. Допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам. Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період дії воєнного стану. Суми отриманих аліментів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь