Відділ ведення Державного реєстру виборців

Місце знаходження:

19702, Черкаська обл.

м.Золотоноша,

вул.Садовий проїзд, 5 каб.17.

 

Графік роботи: 

 понеділок-четвер з 8-00 до 17-15;

 п’ятниця з 8-00 до 16-00,

 обідня перерва з 13-00 до 14-00

 

Контактний телефон(04737) 22228

е-mail: zolodrv@ukr.net

 

Структура відділу ведення Державного реєстру виборців:

 • Начальник відділу –   ЗІНЧЕНКО Ольга Ігорівна
 • Головний спеціаліст –  КАНЮКА Ірина Анатоліївна
 • Головний спеціаліст  – ГАЙДУКЕВИЧ Анна Іванівна
 • Провідний спеціаліст - СТЕПАНЮК Валерія Вадимівна 

Основним завданням відділу ведення Реєстру є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Золотоніського району;

2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

3)облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

        Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації утворений 01.10.2007 року розпорядженням райдержадміністрації від 24 вересня 2007 року № 84-к відповідно до ст. 44 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”. Розпорядження районної державної адміністрації від 29.01.2020 №23 “Про затвердження положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області” затверджено положення про відділ.

       Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації, утворюється головою Золотоніської районної державної адміністрації, йому підзвітний та підконтрольний і підпорядковується керівнику апарату райдержадміністрації.

     У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, актами і розпорядженнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, розпорядженнями голови РДА, положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців Золотоніської РДА.

Перелік нових змін, що стосуються виборців:

 

Звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частин третьої та четвертої статті 8 Закону.

            Зміна виборчої адреси незалежно від реєстрації місця проживання надає можливість реалізації виборчих прав як внутрішньо переміщеним особам, так й іншим виборцям, які з певних причин вимушені проживати не за місцем своєї реєстрації або взагалі без реєстрації, у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають. Обмеження щодо зміни виборчої адреси: не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу та не раніше ніж через один рік після дати внесення до Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) останньої зміни виборчої адреси такого виборця. 

Звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи.

           Виборець, який виявив невключення чи неправомірне включення до Реєстру іншої особи, недостовірні відомості Реєстру стосовно іншої особи, може за власною ініціативою звернутися з письмовою заявою до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи щодо виправлення неправильностей у Реєстрі.

До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують зазначені в ній відомості (за наявності).

Запит виборця до органу ведення Реєстру.

         Виборець може особисто звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України), з письмовим запитом із зазначенням прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові, дати та місця народження, поштової адреси щодо:

1) змісту його персональних даних у Реєстрі, передбачених частиною першою статті 6, частиною першою статті 7  Закону;

2) прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за його власною виборчою адресою (крім виборчих адрес, визначених згідно з частинами третьою - п’ятою  статті 8 Закону).

Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання письмового запиту іншу особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

З 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

 • заяву щодо свого включення до Реєстру - до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України) ;
 • заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних у Реєстрі - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси (для виборців, які проживають на території України) або до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України (для виборців, які проживають чи перебувають за межами України);
 • заяву щодо зміни своєї виборчої адреси - до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою;
 • заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно - до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси;
 • заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи - до органу ведення Реєстру за виборчою адресою такої особи або до відповідної закордонної дипломатичної установи України, якщо виборча адреса особи знаходиться за межами України;   
 • запит щодо змісту своїх персональних даних - до будь-якого органу ведення Реєстру;
 • запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження усіх виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою - до будь-якого органу ведення Реєстру.

Виборець для визначення йому органом ведення Державного реєстру виборців виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу або процесу референдуму – до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця. 

У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі "Інтернет" за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис).

Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Копія (копії) документа (документів) додається (додаються) до заяви в електронній формі у вигляді файлу (файлів) у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого (яких) не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі "Інтернет", повинні містити адресу електронної пошти заявника.

 

Закон України Про Державний реєстр виборців

 

Заява виборця про внесення змін до його ідентифікаційних персональних даних у Державному реєстрі виборців

 

Заява виборця про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців (щодо відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно)

 

Заява виборця щодо зміни виборчої адреси

 

Заява особи, яка проживає чи перебуває за межами України, щодо включення до Державного реєстру виборців

 

Заява особи, яка проживає в Україні, щодо включення до Державного реєстру виборців

 

Заява про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь