A A A K K K
для людей з вадами зору
Золотоніська районна державна адміністрація
Черкаська область

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 21.02.2025 12:50
Кількість переглядів: 48

Фото без описуПовідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність Планована діяльність передбачає нове будівництво автозаправного комплексу (АЗК) за адресою: Золотоніська територіальна громада Золотоніський район Черкаська область, автомобільна дорога Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 7 кілометр (кадастровий номер земельної ділянки 7121583100:22:001:0001).”. Автозаправний комплекс, призначений д л я приймання, зберігання т а заправки автомобілів світлими нафтопродуктами (дизель, бензин) т а СВГ (пропан-бутан).

На АЗК передбачається одноразове зберігання наступних видів бензину та дизельного палива: бензин А-95-20 м3, бензин А-95-15 м3, бензин А-95pro-15 м3, дизельне паливо (ДП)-25 м3, дизельне паливо (ДП pro)-15 м3. Розрахункова максимальна пропускна здатність АЗК становить до 50 заправлень автомобілів на годину, що з урахуванням коефіцієнта добового завантаження АЗК складе близько 120 заправлень на добу. Річна витрата нафтопродуктів складе близько – 1020 м3/рік, в тому числі 730,0м3/рік бензину, та 290,0 м3/рік – дизельного палива.

Для видачі рідкого моторного палива передбачено три паливо-роздавальні колонки (ПРК)– двохсторонні, десяти пістолетні, п’яти продуктові, типу Gilbarco SK -700-II по п’ять пістолетів з кожної сторони, (всього десять заправних пістолетів на кожній ПРК). Загальна кількість заправних пістолетів рідкого моторного палива на АЗК становить 30 шт. Газороздавальні колонки (ГРК) - двосторонні, двохпістолетні типу Gilbarco SK -700- II - LPG. Для видачі СВГ використовується по одному пістолету з кожної сторони.

Розрахункова пропускна здатність обладнання СВГ становить до 30 заправлень автомобілів на годину, що з урахуванням коефіцієнта одночасності використання паливо-роздавальних пістолетів, складе близько 80 заправлень на добу. Добова витрата СВГ складе близько 3,2 м3/добу, річна – 1160 м3/рік. Розрахунковий режим роботи - 365 днів на рік. Робота АЗК - цілодобова Для резервного електропостачання, планується розміщення стаціонарного дизельного генератора, потужність 24 кВт Опалення будівлі АЗК, відповідно до завдання замовника, передбачено електричним за допомогою електричних конвекторів.

Передбачається влаштування баку-запасу питної води для потреб будівлі АЗК (резервуар чистої води). Підігрів гарячої води в операторському блоці передбачається за допомогою бойлера непрямого нагріву об’ємом 100л, встановленого в приміщенні теплогенераторної з влаштуванням лінії рециркуляції гарячої води. Господарсько-фекальні стоки від побутових споживачів АЗК самопливною каналізацією направляються до проектуємих комплектних очисних споруд господарсько-фекальних стоків типу Biotal B-5 (заводського виготовлення). Після очищення на очисних спорудах стоки відводяться до резервуару зберігання об’ємом 25 м3. Очищені стоки вивозяться з резервуару спеціалізованою організацією згідно укладених договорів.

Поверхневі забруднені зливові стоки з території АЗК, вертикальним плануванням на ділянці направляються у спеціальні приймальні лотки і далі направляються на очищення у проектуємі локальні очисні споруди статичної дії з можливістю подальшої утилізації. Коалесцентний сепаратор нафтопродуктів з відстійником та байпастом заводського виготовлення типу ФСНОБ-6- 50, продуктивністю до 50л/с з очищенням до показників забруднення нафтопродуктів менше 0,3 мг/л, а зважених часток не більше 12 мг/л. Очищені поверхневі стоки з території АЗК надходять у резервуари для накопичення стоків (1 шт. по 40 м3), а далі вивозяться спеціалізованою організацією відповідно до укладених договорів.

 

2. Суб’єкт господарювання

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМПАНІЯ "НАДЕЖДА" 22519085, Україна, 39400, Полтавська обл., Машівський р-н, селище міського типу Машівка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 130.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 38715482@ck.gov.ua (0472) 63-36-55 начальник Управління – Петров Віталій Олександрович.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Отримання дозволу на виконання будівельних робіт, дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами Державна інспекція архітектури та містобудування України, Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ЗУ «Про охорону атмосферного повітря»

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

Громадські слухання відбудуться:

Дата та час: 10.03.2025 10.00

Лінк: https://us05web.zoom.us/j/2054933349pwd=TzhHN3FhYkZYRFJjeDBsV3NDdlZtQT09&omn=83333477386

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 38715482@ck.gov.ua (0472) 63-36-55 начальник Управління – Петров Віталій Олександрович 

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 38715482@ck.gov.ua (0472) 63-36-55 начальник Управління – Петров Віталій Олександрович Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 163 аркушах.

9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Золотоніська міська рада: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, e-mail zolotmvk@gmail.com, Деньгівський старостинський округ – вул. Центральна, 127, с. Деньги, Золотоніська територіальна громада, Черкаська область, тел. (04737) 9-42-31, e-mail: dengu.rada@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора