A A A K K K
для людей з вадами зору
Золотоніська районна державна адміністрація
Черкаська область

Бізнес-форум «Зроблено в Україні»

Дата: 02.10.2024 15:15
Кількість переглядів: 117

Фото без описуМіністерство економіки України та Програма розвитку ООН (ПРООН) із партнерами запрошують на Бізнес-форум «Зроблено в Україні», який відбудеться за фінансової підтримки Уряду Японії 11–12 жовтня 2024 року в приміщенні Мистецького Арсеналу за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12.

Однією з центральних подій Бізнес-форуму стане виставка-презентація українських мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), поєднана з проведенням панельних дискусій, презентацій, коротких лекцій, а також секцією для пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів України, країн Європейського Союзу й світу.

Мета заходу

Бізнес-форум «Зроблено в Україні» має на меті підтримати мікро-, малі та середні підприємства України у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.

Під час заходу представники Міністерства економіки України презентують національну політику «Зроблено в Україні» та детально ознайомлять учасників із її ключовими напрямами та завданнями. Зокрема, розкажуть про важливі складові цієї ініціативи, як-от підтримка українських виробників, сприяння розвитку локального бізнесу та стимулювання економічного зростання через інновації та локалізацію виробництва.

Приблизно 80 ММСП із різних галузей промисловості презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Учасники/-ці отримають підтримку в підготовці їхніх виставкових експозицій і побудові нових партнерських відносин.

Форум стане платформою для пошуку нових партнерів, адже тут працюватиме спеціальна зона для B2B переговорів. Це ваш шанс знайти нових клієнтів, укласти вигідні угоди й вивести свій бізнес на новий рівень.

Очікується, що Бізнес-форум допоможе відновити економічні зв’язки, перервані в результаті повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також сприятиме післявоєнному відновленню, цифровізації та інтернаціоналізації комерційної діяльності українських бізнесів, які постраждали від війни.

Ярмарок

У межах Бізнес-форуму «Зроблено в Україні» відбудеться ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам або ж просто презентувати свої вироби на виставкових стендах. Це унікальна можливість для підприємців заявити про себе, продемонструвати потенціал і знайти нові шляхи розвитку.

Заповнити анкету до 18:00 2 жовтня 2024 року за посиланням тут - http://surl.li/cirwui

Панельні дискусії

Міжнародні партнери, національні органи влади, провідні підприємці та експерти обговорюватимуть подолання наслідків війни, розвиток людського капіталу, синергію науки та бізнесу, можливості експорту та інтернаціоналізації ММСП, а також міжрегіональне економічне співробітництво.

Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook та YouTube.

Презентації та лекції

Провідні спеціалісти/-ки розкажуть підприємцям, які є державні й міжнародні програми підтримки бізнесу й перспективи розвитку окремих галузей.

Заходи безпеки

Ми дбаємо про безпеку учасників і відвідувачів, тож у разі повітряної тривоги Бізнес-форум буде призупинений. У цей час усіх запросять пройти в укриття у місці проведення заходу. Захід поновить роботу після закінчення повітряної тривоги.

Умови участі

Участь у Бізнес-форумі для підприємств і відвідувачів безкоштовна. ПРООН бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій (2 на 3 метри), вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-переговорів, створення каталогу учасників, онлайн-виставки, рекламних продуктів і матеріалів для ММСП.

Фото виставкових конструкцій - http://surl.li/ijnufu

Довідково

Бізнес-форум «Зроблено в Україні» організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України, Торгово-промисловою палатою України та Києво-Могилянською бізнес-школою у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора