Відбулося засідання колегії Золотоніської райдержадміністрації
На порядку денному були кілька важливих питань, що стосуються життєдіяльності нашого району.
Перше питання - це виконання районного бюджету за перший квартал 2024 року.
Також обговорили стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини». Було відзначено, що наш район активно працює над захистом прав дітей, забезпеченням їх соціальної підтримки та контролем за умовами проживання у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.
Одним із найважливіших питань стало обговорення організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Тут був досить жвавий діалог з керівниками громад. Є розуміння виконання поставлених завдань як в питаннях організації безпечного освітнього середовища, так і питання організації харчування тощо.
Розглянули питання стану та перспектив розширення фонду укриттів цивільного захисту на території району. Особлива увага приділяється модернізації існуючих укриттів відповідно до вимог часу та умов воєнного стану.
Окремо обговорили заходи щодо попередження загибелі людей у місцях масового відпочинку поблизу водних об’єктів.
Після засідання колегії з головами громад обговорили питання проведення мобілізаційних заходів.