Фінальні змагання проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу у Чорнобаївській громаді!
Дата: 29.03.2024 14:56
Кількість переглядів: 164
Юні спортсмени під час змагань вражали своїми футбольними здібностями, спортивною майстерністю та непохитною волею до перемоги.
Після напружених поєдинків визначилися лідери турніру: команда «Сокіл» Чорнобаївського ліцею здобула перемогу, оскільки показала найвищий рівень спортивної майстерності!
ІІ місце у команди «Ластівки» Богодухівського НВК; ІІІ місце посіла команда «Орлани» Хрестителівського НВК. Бажаю всім учасникам подальших успіхів, нових досягнень та незабутніх вражень в спортивних поєдинках! Нехай спортивний дух та сила волі завжди супроводжують вас на шляху до перемоги!