Відбулося чергове засідання оргкомітету щодо проведення Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»
Відбулося чергове засідання оргкомітету щодо проведення Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч», участь в якому взяли фахівці відділів освіти, начальники відділів молоді та спорту, а також тренери та вчителі фізичної культури. Присутні обговорили організаційні питання та підвели певні підсумки.
Пишаємося активністю наших школярів, адже 400 команд з різних навчальних закладів Золотоніського району прийняли участь у спортивному проєкті "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги":
Волейбол – 63 шкільні команди;
Баскетбол – 59 команд;
Футзал – 64 команди хлопців (2012-2013 років народження);
Черлідинг – 55 команд (учениці 4-6 класів);
Спортивне орієнтування – 57 шкільних команд.
Переможці першого етапу готуються до наступного виклику. Збірні шкіл активно тренуються для визначення найсильніших команд, які будуть представляти наш район на третьому, районному етапі.