Розпочато реєстрацію для участі у міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials»

Дата: 26.10.2023 09:20
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

Міністерство у справах ветеранів України  здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”. Вони відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.  Організаційна робота проводиться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2).

З метою належної підготовки до участі у міжнародних змаганнях з 01 по 14 грудня 2023 року проводяться навчально-тренувальний збір та Всеукраїнські змагання з відбору кандидатів до збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials 2024” з адаптивних видів спорту.

До відбору до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “United States Air Force Trials 2024” запрошуються особи, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції, забезпечення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, до здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (період з 2014 року – до сьогодні), з числа:

– військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та особи з їх числа, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій;

– осіб, звільнених з військової служби, служби цивільного захисту, служби у правоохоронних органах;

– ветеранів війни (учасники бойових дій, статус яким встановлено згідно з пунктами 21-25 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”) та особи з інвалідністю внаслідок війни, яким статус встановлено згідно з пунктами 11-16 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Реєстрація учасників проводиться з 24 жовтня 2023 року по 16 листопада 2023 року (включно) на сайті Міністерства у справах ветеранів України.

Для успішної реєстрації необхідно надати наступні документи на електронну адресу control@mva.gov.ua

 1. Мотиваційний лист у текстовому форматі (довільна форма) або мотиваційне відео (до 1 хвилини у форматі МР4) де учасник описує чому хочете взяти участь в даних змаганнях та які можливості надають заняття адаптивними видами спорту;
 2. Заповнену реєстраційну форму учасника (зразок додається: РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА .docx);
 3. Копії документів:
 • паспорт громадянина України;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • посвідчення учасника бойових дій, або посвідчення особи з  інвалідністю в наслідок війни, або довідка про проходження служби, довідка про проходження служби у військовій частині (лише для військовослужбовців);
 • скановану копію висновку військово-лікарської комісії (ВЛК), та/або
 • висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), та/або інші первинні документи, що засвідчують поранення, травму, захворювання набуті під час або в результаті  виконання службових обов’язків в зоні бойових дій. чи під час захисту Батьківщини;
 • скановану копію довідки від лікаря спортивної медицини щодо отримання допуску до занять спортом;
 • довідка про обставини травми або Акт про нещасний випадок;
 • епікризи/виписки із медичних закладів.

Вся актуальна поточна інформація про організацію та проведення Змагань, а також будь-які повідомлення про зміни публікуються на вебсайті Міністерства у справах ветеранів України (контактний телефон  – 063 2302325).

Інформаційна довідка щодо участі у Всеукраїнських змаганнях«United States Air Force Trials 2024» за посиланням

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь