Як отримати допомогу від УВКБ ООН?

Дата: 28.08.2023 10:22
Кількість переглядів: 174

Фото без описуГрошова допомога від УВКБ ООН – це одноразова виплата в розмірі 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3 місяців. Подати заявку можуть не тільки вразливі вимушено переміщені особи, але й постраждалі від військових дій у певних регіонах, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону). Благодійний фонд «Право на захист» є офіційним партнером агентства зі збору даних на грошову допомогу.

Отже, ви можете звертатися до нас, якщо ваша родина:

 не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій;

 має дохід, менший за 5400 грн на особу;

 належить до таких категорій та має хоча б один із критеріїв вразливості (перелічені нижче):

1) переселенці, які перемістилися після 24.02.22 та мають вразливості з Переліку нижче ;

2) особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких областях: Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська, Херсонська; та мають вразливості з Переліку нижче.

3) люди, які ПОВЕРНУЛИСЬ до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через воєнні дії від 24 лютого 2022 р. та мають вразливості з Переліку нижче

Перелік обов’язкових критеріїв вразливості Для усіх 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:

 родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).

 родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.

 Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

УВАГА: *Переселенці та постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть подати заявку на грошову допомогу повторно, навіть якщо вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій, але не раніше, ніж 3 місяці тому на момент подання заявки

*за умови знаходження таких осіб на постраждалій від затоплення території Херсонської та Миколаївської областей на момент катастрофи

Вищезазначені особи у Черкаській області можуть подати заявку на грошову допомогу за адресами:

м. Черкаси, вул. Гоголя 290 (графік: Пн -Ср 09:00- 15:00). м. Умань, вул, вул. Незалежності, 29 (графік: Пн - Ср 09:00-15:00).

Телефон пунктів у Черкасах та Умані: +380 93 191 01 20 (для консультацій з ПН по ПТ 09:00-18:00)

Актуальну інформацію та графік виїздів мобільних груп для реєстрації по області можна відстежувати у телеграм-каналі - https://t.me/imhcr helpcherkasv або на нашому сайті - https://r2p.org.ua/rozshyreno-kryteriyi-lyudej-shho....

Контактна особа у Черкаській області - керівник офісу грошової допомоги у Черкаській області - Шмиголь Сергій,  s.shmyhol@r2p.org.ua

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь