Відвідали місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб на території Драбівської та Новодмитрівської територіальних громад.
З метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб заступник голови Золотоніської районної військової адміністрації Богдан Возняк разом з начальником управління соціального захисту населення Валентиною Скибою та директором Золотоніської філії Черкаського обласного центру зайнятості Людмилою Павліченко відвідали місця їх компактного проживання на території Драбівської та Новодмитрівської територіальних громад.
Присутнім розповіли про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, можливості працевлаштування, актуальних вакансій, отримання консультативної підтримки у пошуку роботи, організації за потреби професійної підготовки чи підвищення кваліфікації. А також взяли на контроль вирішення побутових та соціальних питань: допомога у вирішенні низки життєвих проблем, надання гуманітарної допомоги, пошук житла, відновлення документів, виплата пенсій і державних соціальних допомог, надання медичних послуг.