Чи є платниками державного мита на території України ФО – нерезиденти?

Дата: 19.05.2023 10:16
Кількість переглядів: 62

 

 

Фото без опису Згідно з п.п. 14.1.122 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями нерезиденти – це, зокрема, фізичні особи, які не є резидентами України.     

Справляння державного мита в Україні регулюється Декретом Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93 «Про державне мито», із змінами і доповненнями (далі - Декрет).     

Платниками державного мита на території України є фізичні та юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами (ст. 1 Декрету).     

Перелік об’єктів справляння державного мита наведено у ст. 2, а розміри ставок державного мита - у ст. 3 Декрету.     

Отже, відповідно до норм Декрету фізичні особи, незалежно від їх резидентського статусу, є платниками державного мита на території України за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те органами.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь