Щотижнева апаратна нарада.
На щотижневій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів та очільниками підприємств і організацій району проаналізували головні питання життєдіяльності району.
Про аналіз роботи Золотоніської районної державної лікарні ветеринарної медицини за 1 квартал 2023 року розповів начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Золотоніської районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Середа.
Завідувач Золотоніського відділення центру контролю та профілактики хвороб Володимир КАРПЕНКО проінформував що з метою попередження спалахів кору буде проводитися тиждень імунізації.
Про послуги служби зайнятості Золотоніської філії Черкаського обласного центру зайнятості проінформувала директор філії Людмила Павліченко .
Мирного усім тижня. Разом до ПЕРЕМОГИ!