Анулювання реєстрації платника ПДВ: у яких випадках необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів?

Дата: 03.10.2022 16:06
Кількість переглядів: 31

Анулювання реєстрації платника ПДВ: у яких випадках необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів?

 

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до пункту 184.7 статті 184 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 №2755-VI, якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь