Стартує Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «новорічна мрія»

Дата: 15.12.2021 09:30
Кількість переглядів: 209

Учасники конкурсу:

діти – внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років).

діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).Номінації:

Молодша група (від 7 до 10 років);

Середня група (від 11 до 14 років);

Старша група (від 15 до 18 років).

Вимоги до робіт та їх доставка.

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо).

Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описаннязображеного на малюнку) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електроннуи адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати назазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія».

Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт.

Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб.У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Визначення переможців та відзначення переможців.

Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року.Вже у січні 2022 року переможці Конкурсу отримають дипломилауреатів Конкурсу та цікаві подарунки.

В кожній номінації буде визначено до п’яти переможців.Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021.

Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника.Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uccplec@gmail.com, повідомлення на Facebook-сторінку Організатора:https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCer/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь