Відтепер всі курси на Дія.Цифрова освіта — а це більше 60 освітніх серіалів — передбачають нарахування 0,1-0,2 кредитів ЄКТС в рамках самоосвіти держслужбовців

Дата: 01.09.2021 12:15
Кількість переглядів: 200

Фото без опису

Відтепер всі курси на Дія.Цифрова освіта — а це більше 60 освітніх серіалів — передбачають нарахування 0,1-0,2 кредитів ЄКТС в рамках самоосвіти держслужбовців. Акцентуємо, що це присвоєння кредитів ЄКТС починає діяти з 1 вересня та не розповсюджується на раніше пройдені курси, яким не були присвоєні кредити на порталі Дія.Цифрова освіта.

Раніше окремі освітні курси на порталі Дія.Цифрова освіта передбачали нарахування кредитів Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС).

Всі освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта безоплатні для перегляду.

Навіщо це держслужбовцям?

Держслужбовці проходять оцінювання за процедурою, визначеною постановою КМУ від 23 серпня 2017 р. № 640. Після проведення оціночної співбесіди керівник заповнює форму щодо результатів виконання завдань держслужбовцем, в якій, зокрема, визначено потреби у професійному навчанні. Серед компетентностей, які перераховані в зазначеній формі, є «цифрова грамотність».

Після успішного проходження будь-якого курсу на порталі Дія.Цифрова освіта держслужбовцям нараховуватимуться кредити ЄКТС, і вони отримають електронні сертифікати, які зможуть використати під час час оцінювання.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цей крок дозволить суттєво підвищити цифрову грамотність держслужбовців.

«Володіти цифровими навичками — це вимога сьогодення. Сучасним держслужбовцям необхідні компетенції для належного втілення цифрових змін, адже технології розвиваються надшвидкими темпами. Портал Дія.Цифрова освіта допоможе держслужбовцям опанувати цифрові навички в захопливому форматі, коли поєднуються навчання та розваги», — заявила Валерія Іонан.

Голова НАДС Наталія Алюшина відзначила важливість формування культури і мотивації до самоосвіти державних службовців: «НАДС постійно працює над створенням  умов і можливостей для державних службовців підвищувати свій професійний рівень. Зокрема, й шляхом самоосвіти. Онлайн-курси та отримання електронних сертифікатів — це зручно. Тож сподіваємося, що можливість нарахування кредитів ЄКТС за будь-який освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта сприятиме зростанню рівня зацікавленості та залученості державних службовців до самостійного опанування знань».

Стратегічним партнером проєкту Дія.Цифрова освіта є Фонд Східна Європа.

Перелік серіалів та пропозиції по кредитах можна переглянути ТУТ.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь