Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в межах програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом, оголошує конкурс грантів «Розвиток діалогу з владою»
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в межах програми «Громадськість за демократизацію», яка фінансується Європейським Союзом, оголошує конкурс грантів «Розвиток діалогу з владою».
Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.
Максимальний розмір гранту – 300 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 200 000 гривень). Тривалість проєктів – 6-9 місяців. Кінцевий термін подання грантових заявок – 19 липня 2021 року до 24:00.
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:
- статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року станом на 19.07.2021;
- зареєстровані та провадять діяльність в містах, селищах та селах з населенням не більше 100 тисяч жителів;
- спроможність впроваджувати грантові проєкти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
- запланували участь не менше двох представників своєї організації в конференції програми, які припадають на період виконання проєкту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче);
- веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці або інших соціальних мережах.
Пріоритети конкурсу
Проєкт може передбачати такі види діяльності (наведений перелік не є вичерпним):
- Аналіз діяльності органів влади та місцевого самоврядування в містах, селищах та селах з населенням не більше 100 тисяч жителів в одній чи в кількох сферах: освіта, охорона здоров’я, захист навколишнього середовища, розвиток підприємництва, енергоефективність, земельна реформа, інвестиційна політика;
- Визначення проблемних питань, які потребують консультацій з громадськістю;
- Організація зустрічей із зацікавленими сторонами (влада, громадськість, бізнес тощо) для активізації діалогу та напрацювання пропозицій щодо покращення місцевої політики;
- Створення робочих груп з представниками влади для напрацювання рішень;
- Проведення адвокаційної кампанії з метою врахування органами влади та місцевого самоврядування пропозицій щодо покращення місцевої політики.
- Проєктна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проєкту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).
Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ.
Всі деталі конкурсу за цим посиланням.
У разі виникнення додаткових запитань, листи, будь ласка, надсилайте на електронну адресу rfr@ier.kyiv.ua