Золотоніська районна державна адміністрація
Черкаська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомити про корупцію

Юридичний відділ апарату Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про це через організовані в райдержадміністрації внутрішні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, за допомогою:

 •  «Телефону довіри» за номером (04737) 2 24 33, який працює у робочі дні   з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.
 •  електронної скриньки – zolorda@ukr.net
 • засобів загального поштового зв’язку – 19701, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 5.
 • особистого прийому голови районної державної адміністрації, її заступників, керівника апарату (графік особистого прийому керівництва розміщено на сайті у вкладці «Звернення громадян); головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.

Інформація стосовно корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень може стосуватися випадків:

 • порушення вимог фінансового контролю;
 • порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення обмежень щодо отримання подарунка;
 •  порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог, пов’язаних з організацією роботи із запобігання та виявлення корупції.

Зверніть увагу! Повідомлення про корупцію в діяльності працівників Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області може буди анонімним, але його подальший розгляд можливий лише за умов наведення у ньому інформації стосовно конкретної особи та фактичних даних про протиправні діяння, які можуть бути перевірені.  

Повідомлення підлягають розгляду за наявності  таких реквізитів:

 • прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
 • тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена;
 • прізвища, ім’я, по батькові, адреси  та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

 

Важливо! Повідомлення, які надходять через електронну пошту Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області направляються з підписом у сканованому вигляді.

      Частиною другою статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що особи, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні i протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

Важливо! Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Зразок форми повідомлення про корупцію

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь