Золотоніська районна державна адміністрація
Черкаська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2021 року

Дата: 08.06.2021 10:15
Кількість переглядів: 134

ЗВІТ 

ПРО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

ЗА І КВАРТАЛ 2021 РОКУ

ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА ДОХОДАМИ

      За І квартал 2021 року до районного бюджету надійшло коштів в сумі 269 тис.грн, в тому числі до загального фонду надійшло 255,5 тис.грн, до спеціального фонду – 13,5 тис.грн.

   План по доходах загального фонду виконано на 866,3 відсотка ( план 29,5 тис.грн, факт 255,5 тис.грн).

     В розрізі основних джерел надходжень план виконано по всіх податках і зборах:

    За І квартал 2021 року до районного бюджету надійшло 22,5 тис.грн. податку на прибуток підприємств комунальної власності, що становить 281 відсотків планових показників звітного періоду, або на 14,5 тис.грн більше.  Платником є РКП «Райтеплоенергія».

    Одним із додаткових джерел надходжень доходів загального фонду є розміщення тимчасово вільних коштів на депозитні рахунки в установи банків.

    За І квартал поточного року до районного бюджету таких коштів надійшло 170,7 тис.грн, що в структурі дохідної частини бюджету має найбільшу питому вагу - 66,8 відсотків.

    За І квартал 2021 року до районного бюджету надійшло 22,8 тис.грн коштів від оренди комунального майна, що становить 106 відсотків до плану, або на 1,3 тис.грн більше. Платником є КП «Драбівські теплові мережі».

   Крім того, за звітний період до районного бюджету надійшло 6,3 тис.грн. плати за надання адміністративних послуг та 33,2 тис.грн інших надходжень без затверджених планових показників.

   Дані про стан виконання дохідної частини районного бюджету відображені в додатку.

   До спеціального фонду районного бюджету за І квартал 2021 року   надійшло 13,5 тис.грн коштів, що становить 25,4 відсотка річних призначень.  Це власні надходження районної ради від оренди майна районної комунальної власності.    

ВИДАТКОВА ЧАСТИНА

   В зв»язку із зміною адміністративно- територіальною устрою Украйни та розмежуванням дохідних та видаткових повноважень, видатки районного бюджету переважно проводились за рахунок вільного залишку загального фонду, що сформувався за рахунок коштів районного бюджету Золотоніського району.

   Виконання видаткової частини районного бюджету за звітний період по загальному фонду становить 2 667,7 тис.грн, що складає 27,8 відсотка уточнених річних призначень, в тому числі:

-  на утримання районної ради проведено видатки в сумі 2 012,4 тис.грн, або 23 відсотка уточнених річних призначень;

-  за напрямком інша діяльність у сфері державного управління проведено видатки в сумі 14,3 тис.грн, або 5,7 відсотка річних призначень, з них на фінансування програм:

  програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування VIII скликання Золотоніського району в засобах масової інформації – 9,3 тис.грн, або 6 відсотків річних призначень;

 програма фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами Золотоніської районної ради VIIІ скликання – 5,0 тис.грн, або 5 відсотків річних призначень.

- перераховано субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Програма підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021 рік) в сумі 641,0 тис.грн, або 100 відсотків річних призначень.

   По спеціальному фонду уточнений план складає 153,0 тис.грн. Видатки за звітний період не проводились.

   На фінансування першочергових та захищених статей спрямовано по  2612,4 тис.грн.,  або 98 відсотків всіх видатків, в тому числі:

  • на виплату заробітної плати з нарахуваннями 1914,0 тис.грн., або 72 відсотка всіх видатків;
  • оплата енергоносіїв та комунальних послуг – 57,4 тис.грн, або 2 відсотка;
  • міжбюджетні трансферти – 641,0 тис.грн, або 24 відсотка.

   У повному обсязі профінансовано видатки з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та проведення розрахунків  за енергоносії і комунальні послуги.

 Кредиторська та дебіторська заборгованість станом на 01.04.2021 року відсутня.

Довідка про виконання районного бюджету за І квартал 2021р додається.

Начальник фінансового управління                                     Олена НОСЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь