Золотоніська районна державна адміністрація
Черкаська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Публічна інформація

 

З  9 травня 2011 року набрав чинності Закон України ЗАКОН УКРАЇНИ «Про доступ до публічної інформації»), що визначає порядок забезпечення права на отримання інформації від органів влади, місцевого самоврядування та інших розпорядників публічної інформації.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) відділом освіти Калинівської міської ради забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, що надходять з допомогою різних засобів зв’язку.

З моменту набрання чинності Закону України „Про доступ до публічної інформації” можна визначити основні  аспекти реалізації цього Закону, які заслуговують уваги запитувачів:

1. Запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації та звернення, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками:
правовими підставами;
визначенням понять;
формами;
строком розгляду;
змістом;
вимогами оформлення;
оплатністю тощо.

Отже, звернення громадян мають іншу юридичну природу та містять пропозиції, зауваження, скарги, клопотання щодо діяльності міської ради. Запит на інформацію містить лише прохання надати наявну в відділі освіти публічну інформацію.

2. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян”.

Закон “Про доступ до публічної інформації» також не поширюється на запити, що надсилаються одним органом влади іншому (ст.2 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

3. Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян”.

4. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

 

02 Червня, 2021 р., 08:40
     01 червня 2021 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Денисенка проведено засідання комісії районної державної адміністрації щодо розгляду заяв деяких категорій осіб на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь