Добрими справами варто славитись!

   Яке красиве наше село Вільхи в осінню пору! Ліс навкруги! Усі вулиці починаються з нього і в лісі губляться! У нас тільки й багатства – чарівна природа, та ще добрі люди, які віддають свій час, свої таланти, доброту, енергію, а іноді й кошти на користь громади.

   Наприклад, Сергій Безсмертний – депутат сільської ради, підприємець. Без нього не проходить жоден спортивний захід, любить спорт сам і молодь вміє організувати. А який він зробив ремонт криниці на нашому кутку – почистив, звів новий зруб, оздобив красивими деталями! Ветеранів Сергій Олексійович радує продуктовими наборами, і не раз на рік, а значно частіше. Він активний учасник художньої самодіяльності села і завжди допомагає з музичною апаратурою – без нього, як без рук!

   Тамара Павлівна Борис – приватний підприємець. От кого добре знають найменші жителі нашого села! Адже без її Різдвяного свята не починається новий рік. Для малят вона має просто розкішні подарунки. До Дня знань Тамара Павлівна теж ретельно готується. І коли надходить День села чи спортивні змагання, або наближається День Перемоги – за підтримкою звертаємося до неї.

   Коли постукаємо – завжди із щирою усмішкою відчиняє двері директор ТОВ МГ «Вільхівська дача» Олександр Миколайович Озірський. Він уміє не лише привітно зустрічати, а й допомагати.

   Постійно бере участь в суботниках, уболіває за чистоту й спортивну честь села молодий і енергійний депутат сільської ради Роман Вернигора. На змаганнях різного рівня він здобуває призові місця. На його плечах – музичний супровід святкових масових заходів. А Володимир Миколайович Зелений – це той чоловік, який виділить автомобіль для потреб громади, вивезе сміття, допоможе навести санітарний порядок.

   Не цурається господарських робіт наш секретар сільської ради Владислав Олексійович Озірський. Його можна побачити із бензокосаркою на кладовищі, з косою – у сквері та біля клубу, із пилкою на заготівлі дров для потреб села, біля ФАПу, господині якого просять чоловічої допомоги. Скрізь старається встигнути за час обідньої перерви або ж після роботи, бо впродовж трудового дня Владислав – діловий і заклопотаний – дбає про справи громади на своєму секретарському робочому місці!

   Добрим словом варто згадати Сергія Володимировича Юрківського, який допомагає будівельними та ремонтними матеріалами. А вони всюди потрібні: плитка на клубі обсипається, фасад просить косметичного ремонту, вітром з даху будівлі шифер знесло…

   Ніяк не обійтись громаді без директора ДП «Агрофірма «Іскра» Сергія Миколайовича Кикотя та керуючого Новодмитрівським відділком Петра Івановича Мельничука. Вони і трактори дають, коли в селян розпочинається й триває гарячий сезон на городах, і людям похилого віку продуктові набори дарують, придбали мотокосарку для громадських потреб, пайовою продукцією забезпечують власників землі. Директор ДП«Золотоніський лісгосп» Ігор Тимофійович Гулик на всі заходи, де потрібно підвозити людей, виділяє автобус.

   Трапляються і такі сюрпризи: директор ТОВ «Красногірське» Владислав Петрович Шестопал купив і подарував нашому селу бензокосарку. Дуже вдячні йому. Тепер сподіваємось, що й бензин хтось допоможе придбати.

   Без нашого односельчанина Костянтина Нетребчука і апаратура «хрипить», і техніка дає збої, і багато чого не ладиться… Він приїздить у село і виручає. Таких добродіїв багато. Кожен може відкрити в собі благодійника, мецената і безкорисливо допомогти громаді. Чекаємо спонсорів: та не просто в гості, а й з подарунками. А ми вам – кон-церт, а ми вам – пошану і подяку, а ми вас будемо довго пам’ятати.

 

Галина ПОПОВА,

голова ветеранської організації

села Вільхи

Повернутись