Дібрівка багата щирими людьми

   «Село наше рідне в зеленій долині. Ти нам найдорожче іздавна й донині…» – такі поетичні рядки жителька Дібрівки Ганна Олексенко присвятила наймилішому місцю на землі – своєму рідному краєві.

   Святкування Дня села у Дібрівці традиційно розпочалося біля поклонного хреста, де відправив молебень настоятель Свято-Миколаївської парафії протоієрей Андрій Помазанко. Далі урочистості тривали на сцені сільського клубу, і дібрівчан щиро привітав сільський голова Новодмитрівки Михайло Назаренко. Ми вшанували пам’ять загиблих односельчан хвилиною мовчання й поклали квіти до обеліска. На спомин про ті далекі фронтові дні прозвучала пісня воєнних літ у виконанні Валентини Голінько. У концертній програмі взяли участь художні колективи трьох сіл Новодмитрівської сільської ради: наш місцевий – дібрівський, аматори сцени із Новодмитрівського будинку культури під керівництвом Валентини Падалки та з Мелесівського сільського клубу на чолі з Іриною Салкуцан і художнім керівником Іриною Шеєнко. Щирими оплесками нагороджували глядачі виступи талановитих артистів із Новодмитрівки та Мелесівки.

   З повагою та любов’ю віншували на святі дібрівських довгожителів – Парасковію Пурик, Ганну Невмиваку, Марію Хабанько, Ганну Казку та Миколу Беспеку. Вручили їм невеликі подарунки, а учасниці фольклорного колективу Марія Скляр, Поліна Рева, Віра Іщенко та Марія Поткіч присвятили старійшинам пісню. Слова вдячності говорили людям, які своєю працею збагачували нашу країну, а нині – на заслуженому відпочинку. «Ой у полі три криниченьки» співали для них Ольга Сало, Світлана Величко, Наталя Жиденко та авторка цих рядків. А всім матерям присвятили «Мамину вишню», яку талановито виконали мати і донька Валентина Голінько й Марина Коломієць. Святковий настрій підтримали акторки Тамара Брагіна та Ірина Кошелева, які зіграли сценку «Мати й син».

   За активний розвиток народної творчості та з нагоди Дня села сільський голова Михайло Назаренко вручив грамоти та премії колективу Дібрівського сільського клубу. Спонсорами свята виступили базове сільгосппідприємство «Агрофірма «Іскра» та Геннадій Головченко і Ніна Кошіль. Жителі Дібрівки щиро вдячні нашому сільському голові Михайлові Назаренку, який плідно працює на благо всіх сіл, підпорядкованих Новодмитрівській сільраді, допоміг у підготовці до нашого свята. Ми вручили йому коровай, який спекла вправна господиня Марія Скляр. У родинному колі за смачною кашею з піснями і танцями Дібрівка продовжила святкувати свій день.

 

Лідія АВРАМЕНКО,

завідувачка сільського клубу

Повернутись